Беларусиядан  Қазбек Нұржановтың турниріндегі жүлдегерлер мен жеңімпаздар

Беларусиядан  Қазбек Нұржановтың турниріндегі жүлдегерлер мен жеңімпаздар — Нәтижелерді жүктеу 

Ескерту* — Нәтижелерді жүктеу үшін сілтемені басыңыз

 1 орын  — Кривицкий Даниил  — 50 м кед/н жүгіру

  1- орын —  Мороз Сергей Биіктікке секіру

1 орын  — Пожарская Каролина  — 50 м жүгіру

3 орын   —Януш Вероника — Ұзындыққа секіру

          Қ.Р. жеңіл атлетика федерациясының президенті Даниал Кенжетаевич Ахметовтың тапсырмасымен Беларусиядан келген спортшы Гуляева Валерияға «Жеңіске ұмтылыс» атты кубокті еңбек сіңірген спортшы Нұрғазы Ғалымович Жарылгапов табыстады.

2002-2003 ж.т. 50 м жүгіру жасөспірімдер

1 орын – Ли Станислав  — СДЮСШОР

2 орын  – Грабовский Евгений   — Балхаш

3 орын – Субботин Дмитрий   — ОСДЮШОР

        2004-2005  ж.т. 50 м жүгіру жасөспірімдер

1 орын – Ильин Максим  — Темиртау

2 орын.  – Попов Данил  — СДЮСШОР

3 орын. – Кошкинбаев Амирбек — ОСДЮШОР

        2002-2003 ж.т. 300 м жүгіру жасөспірімдер

1 орын. – Максименко Илья — СДЮСШОР

2 орын.  – Золкин Дмитрий  — ОСШИОСД

3орын – Калайчиди Александр   — ОСДЮШОР

        2004-2005 ж.т. 300 м жүгіру жасөспірімдер

1 орын – Ильин Максим — Темиртау

2 орын –Алескеров Ислам  — ОСДЮШОР

3 орын– Бочанов Данил    — ОСДЮШОР

        2002-2003 ж.т. 600 м жүгіру жасөспірімдер

1 орын – Струков Данил  — Темиртау

2 орын  – Калайчиди Александр — ОСДЮШОР

3 орын– Сташкевичус Стасис — СДЮСШОР

        2002-2003 ж.т. 600 м жүгіру жасөспірімдер

1 орын – Алескеров Ислам  — ОСДЮШОР

2 орын–Бородин Максим — ОСШИОСД

3 орын– Болотов Константин — ОСДЮШОР

        2002-2003 ж.т. 1000 м жүгіру жасөспірімдер

1 орын – Рябов Владислав — ОСДЮШОР

2 орын  – Агапов Святослав — ОСДЮШОР

3 орын– Яшутин Семен   — ОСДЮШОР

          2004-2005 ж.т. 1000 м жүгіру жасөспірімдер

1 орын – Берикбол Даулет — ОСДЮШОР

2 орын  –Айтбай Динмухамед   — Абай

3 орын – Махметов Алемхан  — ОСШИОСД

        2002-2003 ж.т. 50 м. кед/н жүргіру  жасөспірімдер

1 орын – Струков Данил  — Темиртау

2 орын – Бабаев Максим  — ОСДЮШОР

3 орын– Соколов Данил  — ОСШИОСД

        2004-2005 ж.т. 50 м. кед/н жүргіру  жасөспірімдер

1 орын – Кривицкий Даниил   — Беларусь

2 орын – Максимов Никита — СДЮСШОР

3 орын – Бисенов Дамир  — Темиртау

        

         2002-2003 ж.т. биіктікке секіру жасөспірімдер

1 орын – Косолапов Игорь — ОСШИОСД

2 орын  – Гурьянов Руслан   — ОСШИОСД

3 орын – Газимов Ринат  — ОСШИОСД

        2004-2005ж.т. биіктікке секіру жасөспірімдер

1 орын– Мороз Сергей  — Беларусь

2 орын – Иванов Владлен — ОСШИОСД

3 орын – Абрамов Кирилл   — ОСШИОСД

         2002-2003 ж.т. жасөспірімдер ұзынтыққа секіру 

1орын – Верфель Данил   — ОСШИОСД

2орын – Крафт Виктор   — ОСДЮШОР

3орын – Семенов Данил   — СДЮСШОР

        2004-2005 ж.т. жасөспірімдер ұзынтыққа секіру 

1 орын – Кисильчак Богдан  — ОСШИОСД

2 орын  – Одинцев Максим   — Темиртау

3 орын– Ахметов Саят  — СДЮСШОР

       2002-2003 ж.т. жасөспірімдер ядро лақтыру

1 орын – Жалолов Юнусхон — ОСДЮШОР

2 орын  – Стасев Кирилл  — ОСДЮШОР

3 орын– Траховцов Сергей  — СДЮСШОР

ядро лақтыру   2004-2005 ж.т. жасөспірімдер 

1 орын – Баймурат Багдаулет  — ОСДЮШОР

2 орын  – Багисов Эрик  — СДЮСШОР

3 орын – Сивцов Владислав  — ОСДЮШОР

 

         50 м жүгіру 2002-2003 ж.т қыздар

1 орын – Пожарская Каролина  — Беларусь

2 орын – Агапова Ксения  — ОСШИОСД

3 орын – Агейченкова Ксения — ОСДЮШОР

        50 м жүгіру 2004-2005 ж.т қыздар

1орын – Сафонова Валерия   — ОСШИОСД

2 орын– Полетаева Полина  — ОСДЮШОР

3 орын – Федорук Елизавета  — ОСШИОСД

         300 м. жүгіру   2002-2003 ж.т. қыздар

1 орын – Кондрашова Алина — ОСШИОСД

2 орын – Кравченко Валерия — ОСДЮШОР

        300 м. жүгіру   2004-2005 ж.т. қыздар

1 орын – Шумило Анна — ОСШИОСД

2 орын  –Полетаева Полина — ОСДЮШОР

3 орын– Кириченко Камила — ОСДЮШОР

        600 м. жүгіру   2002-2003 ж.т. қыздар

1орын – Фахрутдинова Василиса — ОСШИОСД

2 орын  – Гладкова Екатерина — ОСДЮШОР

        600 м. жүгіру   2004-2005 ж.т. қыздар

1 орын – Цвиркунова Анастасия — Темиртау

2 орын–Горбачева Валерия  — ОСДЮШОР

3 орын – Кравец Олеся  — ОСШИОСД

        1000 м. жүгіру   2002-2003 ж.т. қыздар

1 орын – Чеканина Дарья  — ОСДЮШОР

2 орын– Королева Ольга  — ОСШИОСД

        1000 м. жүгіру   2004-2005 ж.т. қыздар

1 орын– Шарова Виктория  — СДЮСШОР

2 орын  –Снежковская Анастасия — ОСДЮШОР

3 орын – Шиппф Виктория  — СДЮСШОР

         50 м. кед/н жүгіру қыздар 2002-2003г.р.

1 орын – Анарбай Аружан   — ОСДЮШОР

2 орын  – Кочмар Яна   — ОСШИОСД

3 орын – Хисамутдинова Алина  — СДЮСШОР

         50 м. кед/н жүгіру қыздар 2004-2005ж.т.

1 орын– Цвиркунова Анастасия  — Темиртау

2 орын  – Токарева София   — ОСШИОСД

3 орын – Ступакова Дарья — СДЮСШОР

         биіктікке секіру   2002-2003 ж.т қыздар

1 орын – Маренова Алина  — СДЮСШОР

2 орын  – Близнюк Анастасия — ОСДЮШОР

3 орын– Туркенова Диана  — ОСДЮШОР

        биіктікке  секіру   2004-2005 ж.т қыздар

1 орын – Корнейченко Ангелина  — СДЮСШОР

2 орын – Миллер Антонина — ОСШИОСД

3 орын– Трофимова Ангелина  — СДЮСШОР

        ұзындыққа  секіру   2002-2003 ж.т қыздар

1 орын – Вантюсова Наталья — ОСДЮШОР

2 орын – Грачева Рузана — ОСШИОСД

3 орын – Слободина Юлия — ОСДЮШОР

        ұзындыққа  секіру   2004-2005 ж.т қыздар

1 орын – Федорук Елизавета   — ОСШИОСД

2 орын  – Сафонова Валерия   — ОСШИОСД

3 орын – Януш Веронина  — БЕЛАРУСЬ

      ядро лақтыру   2002-2003 ж.т. қыздар 

1 орын – Коробова Евелина   — СДЮСШОР

2 орын – Андрейковец Екатерина  — СДЮСШОР

3 орын – Головина Елена — ОСДЮШОР

        ядро лақтыру   2004-2005 ж.т. қыздар 

1 орын – Данилец  Дарья — СДЮСШОР

2 орын – Шульгина Евгения   — ОСДЮШОР

3 орын – Горбачева Валерия — ОСДЮШОР

Автор записи: Админ Админ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.